Адреса: 04071 Україна, Київ, Поділ, вул. Щекавицька, 30/39, оф. 4 E-mail: info@primetour.uaТел. +38 (044) 207-12-55Ліцензія туроператора АГ №580812Карта сайту

Олександрівський (нині Володимирський) узвіз, Київ. Кінець ХІХ ст.
 
+38 (044) 207-12-55
+38 (096) 940-00-00
+38 (099) 550-00-00

Мы поддерживаем
реформы в Украине
и работаем
исключительно через
расчетный счет!
Олександрівський (нині Володимирський) узвіз, Київ. Кінець ХІХ ст.
Неділя, 24 Березня 2019

Меню

Новини культури > Розроблено туристичний маршрут «Приазовська Албанія»

Дводенний туристичний маршрут «Приазовська Албанія» відкрили в Приазовському районі Запорізької області місцевий краєзнавчий музей і господарі ряду селянських садиб в албанських селах району.

 Гостей області запрошують познайомитися з дивовижною історією заселення албанцями Приазов'я, доторкнутися до потаємного спадщини албанських сімей, пізнати національну культуру і звичаї цього народу, спробувати його традиційні страви.

 Маршрут стартує в Приазовському районному краєзнавчого музею. Тут у спеціально облаштованому албанському залі туристів знайомлять з історією заселення албанцями Приазов'я. Екскурсію проводять особисто представники албанської діаспори. Вони ж і пригощають гостей особливими національними стравами.

 За два дні, протягом яких можна пройти маршрут, туристи відвідують села компактного проживання албанців - Ново-Костянтинівку, Девненское, Георгіївка, Гамовку. В албанських садибах туристи знайомляться з сучасним побутом, традиціями, національною кухнею, катаються верхи. За бажанням, їм надають можливість долучитися до традиційного для албанців рибальства.

 На завершення заходу всіх учасників маршруту пригощають на березі моря смачною юшкою, приготовленою під відкритим небом.

 За повідомленням Репортер.zp.ua