Адреса: 04071 Україна, Київ, Поділ, вул. Щекавицька, 30/39, оф. 4 E-mail: info@primetour.uaТел. +38 (044) 207-12-55Ліцензія туроператора АГ №580812Карта сайту

Національний історико-меморіальний заповідник «Поле Берестецької битви» (село Пляшева Радивилівського району Рівненської області).
 
+38 (044) 207-12-55
+38 (096) 940-00-00
+38 (099) 550-00-00

Мы поддерживаем
реформы в Украине
и работаем
исключительно через
расчетный счет!
Національний  історико-меморіальний заповідник «Поле Берестецької битви» (село Пляшева Радивилівського району Рівненської області).
Неділя, 16 Грудня 2018

Меню

Санаторне лікування

м.Київ, санаторій

м.Київ, санаторій "Лотос"

В Україні є багато чарівних куточків, і одним з таких є  Пуща- Водиця. Санаторний комплекс "Лотос" розташований у передмісті Києва на площі 73 га Пуща-Водицького лісопарку. Основний медичний профіль санаторію  — оздоровлення, лікування та діагностика захворювань органів системи кровообігу, нервової системи,дихальної , травної , сечовидільної, ендокринної та кістково-м`язової системи.
м.Київ, санаторій

м.Київ, санаторій "Конча Заспа"

Санаторий "Конча-Заспа" аккредитовано как учреждение здравоохранения высшей категории. Специализация санатория – заболевания сердечно-сосудистой и нервной систем. В санатории  всегда можно получить консультации и лечение с использованием самого современного оборудования у следующих специалистов: стоматолога, вертебролога, травматолога, гинеколога, эндокринолога, уролога, кардиолога, невролога,психолога.
м. Хмільник, МРЦ «Південний Буг» (Вінницька обл.)

м. Хмільник, МРЦ «Південний Буг» (Вінницька обл.)

Ті, хто побував у медичному реабілітаційному центрі (МРЦ) «Південний Буг» МВС України хоча б один раз, неодмінно називають його «домашнім санаторієм». Тому що всі тут — «як удома»: простота у спілкуванні та чемність господарів, тихі коридори та зручні місця відпочинку, смачна їжа та відсутність черг біля діагностичних і лікувальних кабінетів... Плюс радонова вода — основний природно-лікувальний чинник, рятівниця від багатьох недуг.
м. Трускавець, Діагностичний лікувально-реабілітаційний комплекс «Ріксос-Прикарпаття» (Львівська обл.)

м. Трускавець, Діагностичний лікувально-реабілітаційний комплекс «Ріксос-Прикарпаття» (Львівська обл.)

У курортній околиці Трускавця знаходиться безліч лікарень, санаторіїв, оздоровчих і SPA-центрів. Всі вони розташовані — хто далі, хто ближче — навколо бюветів мінеральних вод, які, власне, і створюють основу лікувально-оздоровчих процедур курорту. Водночас всі відпочиваючі прагнуть оселитися поближче до свіжого повітря, лісистих пагорбів Прикарпаття, співу птахів. З цього погляду розташування діагностичного лікувально-реабілітаційного курортного комплексу «Ріксос-Прикарпаття» видається найоптимальнішим — він знаходиться трохи далі від центру міста, зовсім поряд із мальовничими околицями, але при цьому має власний бювет з мінеральними водами.
м. Трускавець, Міжнародна клініка відновного лікування (Львівська обл.)

м. Трускавець, Міжнародна клініка відновного лікування (Львівська обл.)

Напевно, ніщо не приносить нам таких нестерпних душевних страждань, як хвороба наших дітей. Особливо, коли малюка в буквальному сенсі сковує неймовірно огидний недуг — дитячий церебральний параліч (ДЦП). Допомогти таким дітлахам протягом багатьох років намагається Володимир Козявкін — доктор медичних наук, професор. А в липні 2003 року в екологічно чистій зоні Прикарпаття, на відомому бальнеологічному курорті «Трускавець», введена в дію Міжнародна клініка відновного лікування. Вона працює за вис
смт. Ворзель, Готельно-оздоровчий комплекс «SPA» (Київська обл.)

смт. Ворзель, Готельно-оздоровчий комплекс «SPA» (Київська обл.)

Усього 30 хвилин їзди від центру нашої столиці — і ми потрапляємо до мальовничої оази сосново-листяного бору на березі тихого озера. Тут, на північно-західній околиці Києва, у затишному селищі міського типу Ворзель, знаходиться готельно-оздоровчий комплекс «SPA». Чудові природно-кліматичні умови тутешньої лісової зони вельми корисні для тих, хто страждає на захворювання серця та нервової системи, а сам Ворзель називають одним із найвідоміших і авторитетних кліматичних курортів України.
Пансіонат

Пансіонат "Богема"

Пансіонат "Богема" розташований в південно-східній частині курорту Трускавець, поруч з лісом та озером (поруч Міжнародна клініка відновного лікування професора Козявкіна, санаторій «Карпати»). Це справжній рай для тих, хто любить природу, прогулянки, спокій і комфорт.