Адреса: 04071 Україна, Київ, Поділ, вул. Щекавицька, 30/39, оф. 4 E-mail: info@primetour.uaТел. +38 (044) 207-12-55Ліцензія туроператора АГ №580812Карта сайту

Лавочне, церква Михайла 1908 р. та гора Тростян у Карпатах. Львівська область.
 
+38 (044) 207-12-55
+38 (096) 940-00-00
+38 (099) 550-00-00

Мы поддерживаем
реформы в Украине
и работаем
исключительно через
расчетный счет!
Лавочне, церква Михайла 1908 р. та гора Тростян у Карпатах. Львівська область.
П'ятниця, 12 Серпня 2022

Меню

Новини Культури >  20.08.2013 Від Вєрки Сердючки до шоу барабанів - сьогодні починається Сорочинський ярмарок

Сьогодні починається один з наймасштабніших ярмарків України. У селі Великі Сорочинці на Полтавщині п'ять днів триватиме Сорочинський ярмарок. Цього разу вона стане не тільки найбільшою за кількістю учасників (їх близько двох тисяч), але і набагато різноманітнішою за програмою.
Уперше за останні роки на ярмарку буде чорт - розігруватимуть невеликі вистави за творами Гоголя. А кожен район Полтавщини і більшість регіонів України традиційно продаватимуть свої вироби. Одяг, взуття, вироби з хутра, текстильні товари, прикраси, садово-городній інвентар та сільгосптехніка і добрива, будівельні матеріали, мед, посуд, випічка та багато іншого.
Сьогоднішній зірковий гість Сорочинської ярмарки - гурт "ТІК". А завтрашній день завершиться концертом Вєрки Сердючки та ярмарковою дискотекою.
Щодня об 11:00 показуватимуть театралізовану виставу за участю Гоголя та гоголівських героїв - Хіврі, Черевика, Афанасія Івановича. А щовечора гостей ярмарки запрошують на "Кіно від Хіврі".
Сьогодні та в середу о 19:00 представлять прем'єрну виставу-концерт "Сорочинський ярмарок" від Полтавського обласного академічного українського музично-драматичного театру ім. М.В.Гоголя. У п'ятницю влаштують свято сала. І звісно незмінним залишаються щорічні концертні марафони фольклорних колективів України. Кожного дня на великій та малій сценах відбуватимуться численні концерти.
На Сорочинській площі (біля головної сцени) діятимуть майстер-класи - український гопак, приготування національних страв, виготовлення ляльки-мотанки, оберегів, жіночих прикрас, писанок, іграшок з повітряних кульок, лозоплетіння, виготовлення гончарних виробів, ліплення виробів з глини.
Щорічно Сорочинський ярмарок відвідує до мільйона людей. У ній беруть участь підприємці та народні майстри з України, Росії, Молдавії, Грузії, Білорусії, Німеччини та Польщі. Завершиться святкування у селі Великі Сорочинці останньою "ярмарковою ніччю" - концертна програма від гурту "Чорнобривці", "Шоу барабанів" та Вадима Герасимюка (учасника третього сезону шоу "Х-фактор").

Джерело: Gazeta.ua