Адреса: 04071 Україна, Київ, Поділ, вул. Щекавицька, 30/39, оф. 4 E-mail: info@primetour.uaТел. +38 (044) 207-12-55Ліцензія туроператора АГ №580812Карта сайту

Генуезька фортеця 14 ст. і Чорне море. м. Судак, Крим.
 
+38 (044) 207-12-55
+38 (096) 940-00-00
+38 (099) 550-00-00

Мы поддерживаем
реформы в Украине
и работаем
исключительно через
расчетный счет!
Генуезька фортеця 14 ст. і Чорне море. м. Судак, Крим.
Середа, 30 Листопада 2022

Меню

Новини Культури >  26 квітня в Києві відбудеться єдиний концерт "Віолончельна пектораль"

 КИЇВ. 25 квітня. УНН. Учасники всеукраїнського концертного туру віолончелісти Олександр Пірієв і Ярослав Мигаль виступлять у Національній філармонії України з єдиним концертом у супроводі Національного ансамблю солістів “Київська камерата". Про це УНН в прес-службі Національної філармонії.

У цьому році світова музична спільнота відзначає ювілеї славетних італійських і французьких композиторів ХVII-ХVIII ст.: одному з фундаторів жанру класичного Концерту італійцю Луїджі Боккеріні виповнюється 270 років з дня народження, французу "Королю клавесину" Франсуа Куперену ¬ 345 років з дня народження, а автору славнозвісного Циклу "Пори Року" композитору Антоніо Вівальді ¬ 335 років з дня народження.

З цієї нагоди Національний портал академічної музики «Music-review Ukraine», маючи досвід в організацій значних музичних подій в Україні, ініціював проведення протягом березня-травня 2013 року в містах України ювілейного концертного туру для вшанування видатних митців епохи бароко і класицизму.

До мистецького проекту було запрошено відомих українських віолончелістів ¬ львів'янина Ярослава Мигаля і киянина Олександра Пірієва. Цікаво, що ці солісти репрезетують не тільки різні виконавські віолончельні школи, а й два покоління які об'єдналися у проекті "Віолончельна пектораль".

Концерти туру вже відбулися на головних філармонійних сценах у Тернополі, Чернівцях, Івано-Франківську, Черкасах за участю провідних камерних оркестрів України.

Напередодні концерту в столиці України проект "Віолончельна пектораль" прозвучить на сцені Житомирської філармонії за участю Національного ансамблю солістів "Київська Камерата", під керівництвом народного артисти України Валерія Матюхіна. Також у концертах в Житомирі та Києві, поряд з солістами віолончелістами, братиме участь відома українська скрипалька, заслужена артистка України Богдана Півненко.

Завершиться всеукраїнський гастрольний тур 22 травня 2013 року у Львові на сцені обласної філармонії в рамках міжнародного музичного фестивалю "Віртуози".

Джерело:    УНН