Адреса: 04071 Україна, Київ, Поділ, вул. Щекавицька, 30/39, оф. 4 E-mail: info@primetour.uaТел. +38 (044) 207-12-55Ліцензія туроператора АГ №580812Карта сайту

Скеля «Голова Чацького» – неофіційний символ Житомира.
 
+38 (044) 207-12-55
+38 (096) 940-00-00
+38 (099) 550-00-00

Мы поддерживаем
реформы в Украине
и работаем
исключительно через
расчетный счет!
Скеля «Голова Чацького» – неофіційний символ Житомира.
Середа, 30 Листопада 2022

Меню

Новини Культури >  Фільм про Бабин Яр Сергій Лозниця зніматиме в Латвії, бо в Україні важко організувати якісні зйомки

 Режисер Сергій Лозниця презентував зняту в Латвії картину "У тумані" і оголосив про плани зняти тут же фільм про Бабин Яр.

Дія фільму "У тумані" за романом Василя Бикова відбувається під час партизанської війни в окупованій німцями білоруській глибинці. Цю глибинку режисер не знайшов у Білорусії, зате виявив її в латгальскому селі в півгодини їзди від Даугавпілса.

Режисер залишився задоволений співпрацею з латвійськими кінодіячами. Ті спрацювали настільки чітко, що Лозниця подумує продовжити співпрацю. І наступний проект - фільм про Бабин Яр - знімати в Латвії.

"Мене цікавить період з серпня по початок жовтня 1941 року, коли з міста Києва пішла радянська влада, прийшла влада німецька і в результаті було розстріляно в Бабиному Яру 30 тисяч євреїв протягом трьох днів. Це, по-моєму, саме перше масове знищення єврейського населення в цій війні. Мене цікавить, як таке стало можливим. Не хто правий, хто винен, а як таке стало можливо? Може бути, це до цих пір в нашій цивілізації є. І я думаю, що це цивілізаційний процес, це пов'язано, це прямий продукт цивілізації. Мене цікавить саме цей аспект"- говорить Сергій Лозниця у коментарі виданню freecity.lv.

За словами Лозниці, в Росії і в Україні, на відміну від Заходу, багато інформації до цих пір знаходиться під грифом "Таємно". Незважаючи на те, що ця кривава сторінка історії відбувалася в Києві, Сергій Лозниця зізнався, що не горить бажанням знімати в Україні. Якісний знімальний процес там організувати важко.


Джерело:    Gazeta.ua