Адреса: 04071 Україна, Київ, Поділ, вул. Щекавицька, 30/39, оф. 4 E-mail: info@primetour.uaТел. +38 (044) 207-12-55Ліцензія туроператора АГ №580812Карта сайту

Дендропарк "Олександрія", м. Біла Церква
 
+38 (044) 207-12-55
+38 (096) 940-00-00
+38 (099) 550-00-00

Мы поддерживаем
реформы в Украине
и работаем
исключительно через
расчетный счет!
Дендропарк
П'ятниця, 12 Серпня 2022

Меню

Новини Культури > Україна і Польща підписали заяву щодо безпеки під час Євро-2012

У Міністерстві внутрішніх справ України 17 червня відбулося засідання українсько-польської міжурядової Робочої групи у справах координації безпеки під час Євро 2012 за участі першого заступника Укрєвроінфрапроект Олександра Бірсана та заступника міністра МВС і Адміністрації Республіки Польща Адама Рапацкого. Під час зустрічі було підписано спільну заяву про співробітництво щодо забезпечення безпеки та громадського порядку в період проведення Євро-2012.

Про це ZAXID.NET повідомили в УЗГ МВС України.

На початку зустрічі Олександр Бірсан привітав польських колег й подякував за можливість зустрітися. «Ми давно очікували на таку зустріч, оскільки офіційно зустрічалися у листопаді минулого року. Так, зроблено багато, але зробити, принаймні, треба ще більше, бо у нас залишився один рік. Я вважаю, що певні проблеми, які ще існують, необхідно вирішувати разом, щоб розуміння вболівальника було однакове, що до ситуації в Польщі чи Україні, - підкреслив Олександр Бірсан. - Ми відкриті до конкретних розмов, висловлювань, ідей, які сьогодні мають бути закладені на подальшу співпрацю особливо в тих питаннях, що стосуються безпеки».

Своєю чергою заступник міністра МВС і Адміністрації Республіки Польщі Адам Рапацкий зазначив, що працюючи над підготовкою концепції забезпечення безпеки, вкотре переконалися, що це питання є складним і притягує відповідальність не тільки урядових організацій, а й приватних фірм, які включені до підготовки чемпіонату.

Крім цього, учасники засідання обговорили питання медичних комітетів, якими проблемами вони опікуються й що стосується їхньої діяльності. Зокрема, обмінялися думками щодо функціонування центрів обміну інформації.

«Це дуже добре, щоб були на національному рівні подібні центри, які б могли між собою контактувати і вирішували спільні завдання, - підкреслив пан Адам Рапацкий. - Дійсно часу залишилося дуже мало і треба більш потужно попрацювати над тим, щоб наші спільні дії були на однаковому рівні і призвели до бажаного результату».

На завершення зустрічі сторони підписали Спільну українсько-польську заяву про співробітництво у забезпеченні безпеки та громадського порядку під час підготовки та проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу.

 «Із задоволенням підписуємо спільну заяву, яка буде своєрідною дорожньою картою дій щодо забезпечення безпеки Євро 2012. Це буде сигналом і для УЄФА, що ми спільно готуємося», - зазначив Адам Рапацкий.

Польські колеги запросили українську делегацію взяти участь у конференції, яка відбудеться наприкінці червня у Варшаві, на якій будуть присутні представники поліції країн, де проходили такі чемпіонати.