Адреса: 04071 Україна, Київ, Поділ, вул. Щекавицька, 30/39, оф. 4 E-mail: info@primetour.uaТел. +38 (044) 207-12-55Ліцензія туроператора АГ №580812Карта сайту

Замок Любарта 13 ст, Луцьк, Волинська область
 
+38 (044) 207-12-55
+38 (096) 940-00-00
+38 (099) 550-00-00

Мы поддерживаем
реформы в Украине
и работаем
исключительно через
расчетный счет!
Замок Любарта 13 ст, Луцьк, Волинська область
П'ятниця, 07 Жовтня 2022

Меню

Новини Культури > В Україні пройде фестиваль «Нове німецьке кіно»

З 6 жовтня по 20 листопада в кінотеатрах Києва, Одеси, Харкова, Львова, Донецька, Дніпропетровська та Черновців пройде XVII фестиваль «Нове німецьке кіно». Український глядач отримає можливість ознайомитися з підбіром німецьких фільмів, які стали світовими хітами.

До них належать п'ять фільмів п'яти  жанрів – від бойовика та історичної драми до В подборку вошли пять фильмов пяти жанров - от боевика и исторической драмы до соціальної комедії та документального «бойовика», це п'ять граней сучасного німецького кінематограф в одній програмі, поглиблений єкспрес-курс останніх подій в кіно Німеччини.

В межах фестивалю буде презентована інтелектуальна мелодрама культового «голлівудського» німця Тома Тиквера «Кохання втрьох»  - перший за останній час фільм режисера на рідній німецькій мові, який в Німеччині багато хто називає «Повернення на батьківщину».

Маститий кліпмейкер Филипп Штельцль, працювавший з  "Rammstein", "Garbage" та Мадоною, зняв  свою версію снял свою версию історії молодих років великого Гете - у фільмі «Гете!» геній німецького народу зазнає буревію та натиску першого кохання.

Соціальна комедія з життя іммігрантів "Альманія: ласкаво просимо до Німеччини" туркені  Ясмін Самдерели вже демонструвалась в Україні – стрічка отримала Приз глядацьких симпатій на Одеському міжнародному кінофестивалі в липні цього року.

Исторична драма «Щоденники з Поллу»  - кіно-розповідь про реальні події з життя юної Оди Шефер, майбутньої  будущей поетеси та двоюрідної бабусі режисера фільму Кріса Крауса.

А трагікомедія режисера Дідріха Брюггеманна «Біжи, що є сили!» розповідає про дружбу Бена,  прикованого до інвалідного крісла та життєрадісного студента медичного інстітута Крістіана, який проходить іспид коханням до  вродливої віолончелістки.

 

 

За матеріалами: «Ліга. Новини»