Адреса: 04071 Україна, Київ, Поділ, вул. Щекавицька, 30/39, оф. 4 E-mail: info@primetour.uaТел. +38 (044) 207-12-55Ліцензія туроператора АГ №580812Карта сайту

Контрактовий будинок на Контрактовій площі. Початок ХХ ст. Київ
 
+38 (044) 207-12-55
+38 (096) 940-00-00
+38 (099) 550-00-00

Мы поддерживаем
реформы в Украине
и работаем
исключительно через
расчетный счет!
Контрактовий будинок на Контрактовій площі. Початок ХХ ст. Київ
Середа, 19 Січня 2022

Меню

Тури вихідного дня > Тур до Житомиру

Преображенський собор Пам'ятник заснуванню Житомира Будинок-музей С. Корольова

Житомирщина для наших туристів − земля, як не дивно, мало вивчена. Між тим, у самому Житомирі та його околицях, незважаючи на всі руйнування останньої війни, знаходиться величезна кількість пам'ятників, цікавих усім категоріям туристів. Досить нагадати про один лише легендарний Бердичів, який породив стільки міфів і анекдотів. Село Денеші, яке ми також відвідаємо, відоме своїм скельним рельєфом і руїнами палацу дореволюційних магнатів Терещенків.

Сам обласний центр − Житомир − місто надзвичайно древнє: вперше воно згадується в 884 році. У ньому збереглися більшість значимих пам'ятників архітектури, а також знаходиться найкращий музей космонавтики в Україні. І недарма − Житомир є батьківщиною Сергія Корольова.

8.00 − виїзд із Києва.

Переїзд до Житомира.

Оглядова екскурсія по Житомиру

Це місто пов'язане з іменами десятків діячів української, російської, польської та єврейської культур. Тут народилися, жили, вчилися або творили письменники Джозеф Конрад, Михайло Коцюбинський, Саша Чорний, Олександр Купрін, Максиміліан Волошин, Олександр Олесь, Василь Земляк, Максим Рильський, композитори Микола Лисенко, Борис Лятошинський, кінорежисер Олександр Довженко та багато інших. Зараз Житомир − головне польське місто України: саме в ньому живе найбільша діаспора у країні.

Ми відвідаємо один із найбільших храмів України − Преображенський собор, споруджений у 1866-71 рр.. Його спеціально зводили величним, імперським − Житомир, як уже говорилося, завжди вважався польським містом, і уряду було важливо затвердити таким чином торжество в місті православ'я. Висота цегляного храму в неоруському стилі становить 53 метри. Інтер'єри оформлені з використанням місцевих гранітів, на які так багатий Житомирський край, і розписаний академіком живопису М. Васильєвим. Біля храму знаходиться поховання видатного борця за незалежність України Миколи Сціборського (1898-1941), вбитого радянським провокатором у 1941 році.

Ми також зайдемо у два костьоли − Святого Іоанна, 1842 року побудови, і в кафедральний костел Святої Софії, 1746 року. Останній знаходиться на Замковій горі, де колись було старе місто. Софійський костел зберіг внутрішнє оздоблення в стилі бароко. Недалеко знаходяться колишній будинок житомирських архієпископів, де нині розміщується одна з найбільших провінційних картинних галерей Україні, і Хрестовоздвиженська церква, в якій до цих пір розташований музей природи з дореволюційною ще колекцією геологічних мінералів Житомирщини.

Взагалі, природні краси багато в чому визначають образ Житомира. Річка Тетерів тече через місто в каньйоні із гранітних скель. Багато скель мають химерні форми, зокрема, один із символів міста − скеля під назвою «Голова Чацького», названа так на честь відомого польського просвітителя Тадеуша Чацького (1765-1813).

Головним об'єктом відвідування в Житомирі стануть музей космонавтики і будинок-музей С. Корольова, що знаходяться один навпроти одного. У будинку-музеї, де конструктор народився в 1906 році, ретельно відтворена атмосфера побуту того часу, з меблями, посудом, прикрасами, сімейними фото. Навіть якось не віриться, що в саме цьому рядовому будинку на розі двох провінційних вулиць народився геній, який поклав початок космічної ери, один із тих людей, хто найбільше вплинув на розвиток людства.

Музей космонавтики навпроти будинку Корольова з'явився в кінці 1980-х. Він спроектований у дуже незвичайному стилі, як зовні, так і всередині. В експозиції є і зразки місячного ґрунту, і скафандри, і вузли й агрегати космічних станцій, їжа космонавтів і колись секретні фотографії.

Із Житомира наш шлях лежить в село Денеші. Руїни, що стоять на околиці села, справляють «давньоримське» враження. Палац спорудив один із представників роду цукрозаводчиків Терещенків − Федір Артемович. Сам він пожити в ньому не встиг, і палацом володіла вже його вдова. На жаль, у результаті післяреволюційних руйнувань і відвертого розтягування на будматеріали палац набув жалюгідного вигляду, але навіть і в такому стані зберіг свою величну зовнішність.

Денеші відомі також своїм Тригірським Спасо-Преображенським монастирем. Ця чоловіча обитель досить давня: вона була заснована ще в 1583 році. Монастирем деякий час володіли греко-католики, але в 1839 р. його було повернуто православним. Головною його святинею є ікона Тригірської Божої Матері. Від монастиря відкривається прекрасний вид на скелі над річкою Тетерів − місце, де тренуються альпіністи та скелелази.

Ріка Тетерів тече містом
у каньоні із гранітних скель
Житомир. Костел Софії, 1737 р. Бердичів. Кармелітський монастир

 

☎ +38 (099) 55-00-000, +38 (096) 94-00-000

Тур до Житомиру


 – 

   дорослих  –     дітей

Дякуємо за Ваше замовлення!

Скоро з Вами зв'яжеться менеджер.


Стародавні фортеці навколо Києва Стародавні фортеці навколо Києва

Переяслав-Хмельницький — музейне царство Переяслав-Хмельницький — музейне царство

Тур до Качанівки: шедеври паркового мистецтва Тур до Качанівки: шедеври паркового мистецтва

Трипілля: до цивілізації древньої Аратти Трипілля: до цивілізації древньої Аратти

Радомишль (замок Радомисль)-Коростень Радомишль (замок Радомисль)-Коростень

Тур выходного дня «Тур в замок Радомысль» Продолжительность тура 1 день Язык – русский, украинский   Тур выходного дня «Тур в замок Радомысль» Продолжительность тура 1 день Язык – русский, украинский

Біла Церква та Пархомівка: парк «Олександрія» та храм Реріха Біла Церква та Пархомівка: парк «Олександрія» та храм Реріха

Тур до Умані: міфи й легенди Софіївки Тур до Умані: міфи й легенди Софіївки

Моринці, Шевченково, Будище: до Шевченківських святинь на Черкащині Моринці, Шевченково, Будище: до Шевченківських святинь на Черкащині

«Замки Черкащини» «Замки Черкащини»

Тур до Чернігова Тур до Чернігова

Тур до Батурина: козацька слава Тур до Батурина: козацька слава

Тур Чигирин-Суботів-Холодний Яр Тур Чигирин-Суботів-Холодний Яр

Tур до Чорнобиля, Припяті. Tур до Чорнобиля, Припяті.

Тур до страусиної ферми: Через Білогородку до чорного африканського страуса Тур до страусиної ферми: Через Білогородку до чорного африканського страуса

Тур в Почаївську Лавру Тур в Почаївську Лавру

Тур до Березової Рудки: візит до графів і піраміди Тур до Березової Рудки: візит до графів і піраміди

Бананова оранжерея: Тропічний рай Бананова оранжерея: Тропічний рай

Тур до Житомиру Тур до Житомиру

Тур до Богуслава Тур до Богуслава

Нові Петрівці: музей битви за Київ Нові Петрівці: музей битви за Київ

Політ на повітряній кулі: тяжіння п\'ятого океану Політ на повітряній кулі: тяжіння п\'ятого океану

Катання на конях Катання на конях

Тур в Святогірську Лавру: тур до донецької святині Тур в Святогірську Лавру: тур до донецької святині

Тур в Кам’янець-Подільський-Бакота-Кривче-Хотин Тур в Кам’янець-Подільський-Бакота-Кривче-Хотин

Тур до Полтави: полтавська сюїта Тур до Полтави: полтавська сюїта

Дорогами Сіверської землі: Новгород-Сіверський, Глухів, Путивль, Батурин Дорогами Сіверської землі: Новгород-Сіверський, Глухів, Путивль, Батурин

Тур до Волині: Місто дев'яти віків - Остріг. Тур до Волині: Місто дев'яти віків - Остріг.

Тур КИЇВ-ОДЕСА Тур КИЇВ-ОДЕСА

7-дневный тур  7-дневный тур "Сокровища Западной Украины"

Тур КИЇВ-ЛЬВІВ Тур КИЇВ-ЛЬВІВ