Адреса: 04071 Україна, Київ, Поділ, вул. Щекавицька, 30/39, оф. 4 E-mail: info@primetour.uaТел. +38 (044) 207-12-55Ліцензія туроператора АГ №580812Карта сайту

Лавочне, церква Михайла 1908 р. та гора Тростян у Карпатах. Львівська область.
 
+38 (044) 207-12-55
+38 (096) 940-00-00
+38 (099) 550-00-00

Мы поддерживаем
реформы в Украине
и работаем
исключительно через
расчетный счет!
Лавочне, церква Михайла 1908 р. та гора Тростян у Карпатах. Львівська область.
Середа, 19 Січня 2022

Меню

Тури вихідного дня > Тур до страусиної ферми: Через Білогородку до чорного африканського страуса

 

Софійка вперше на страусовій фермі
в Ясногородці
Страусятко Кізочки з міні-зоопарку

Здійснивши мандрівку до Ясногородки, заснованої у XVІ столітті, Ви почуєте про білогородський кисіль, побачите страусяток від інкубатора до дорослої птиці, а при бажанні — скуштуєте дієтичні страви із страусиного м'яса та яєць.

Для дітвори — ігровий майданчик та міні-зоопарк.

Після півгодинної екскурсії, рекомендуємо наступне меню для дітей: бульйон із страусиного м’яса та пиріжок (близько 30 грн.).

Прохання подбати про теплий, зручний одяг для дітей. 

 Вартість на особу при групі:


ТУР

КІЛЬКІСТЬ ОСІБ В ГРУПІ

16+1

25+2

35+2

45+2

Дорослі

170

145

110

100

Діти

170

145

110

100

У вартість туру входить:

• Послуги професійного ліцензованого екскурсовода.

• Транспортне обслуговування на протязі маршруту.

• Супровід ДАІ.

У вартість не входить:

• Вхідні квитки.

• Особисті витрати.

Організаційні питання: 

  • Тривалість туру:  4 години.
  • У вартість входить: проїзд, екскурсійний супровід по маршруту, групова страховка, вхідні квитки. 
  • Організація харчування для групи потребує попереднього замовлення. Слід також врахувати, що кухня відкривається об 11-00.
  • ІНДИВІДУАЛЬНІ ЕКСКУРСІЇ — за Вашою заявкою — в зручний для Вас час, на необхідному транспорті.

 

В міні-зоопарку Павич Страусятка

 

Сергій Радченко

 

 «МИ — КОЛИШНІ КВНщики. ВСІ ІДЕЇ ЗВІДТИ...»

Безперечно: в будь-якій справі «курчат по осені рахують» — кидаючи оком, так би мовити, на якийсь пройдений шлях, на його результат. Хоча на Ясногородській страусиній фермі, всупереч одвічній істині, абсолютно впевнено починають підраховувати вже з весни, точніше — з 1 травня. А ось із перших днів осені тут настає пора зовсім іншої, масової «арифметики» — це, можна стверджувати, час найбільшої події року...

— Так чому «порушуєте» — дієте не за загальним правилом? — запитуємо у Сергія РАДЧЕНКА, генерального директора ферми.

— Тому що щорічно 1 травня на фермі настає двотижнева пора дитячих свят — «Фестиваль пташенят». Він починається з першого народженого страусиного курчати. Ось як народжується перше пташеня, так із того самого моменту до нас щодня їдуть діти, щоб побачити це диво народження нової пухнастою життя. Їдуть, як мовиться, з різних міст і сіл. Всіх радо зустрічаємо, все показуємо, розважаємо, даруємо призи, подарунки... Цілий день на повітрі. При бажанні таку екскурсію можна розтягнути на кілька тижнів.

Тобто як — «на кілька тижнів»?

— Найпершим весняним гостям показуємо інкубатор. Дітки можуть через скло в нього зазирнути, побачити під лампами крихітних малят, які тільки що народилися. Далі вирушаємо в страусині «ясла». Але вже через три тижні можна знову до нас приїхати і відвідати «садок» страусенят, а потім і «школу», «погостювати» в чудових будиночках-вольєрах, де мешкають малята. Діти кажуть, що вони схожі на їжачків.

Але в жодному разі, на будь-якій часовій фазі фестивалю час, проведений зі страусенятами, — лише початок свята.

Головна родзинка ферми — страуси
Страусята схожі на їжачків
Розваги на страусиній фермі
Фестиваль «Страусині перегони»
Яєчня на метровій пательні
Верблюд Соня обожнює солодощі
Катання на веломобілях
Шашлик зі страусиного м’яса
На фестивалі «Сімейний винороб»
Міні-зоопарк
Екскурсія на фермі
Кізки полюбляють гуляти територією
На «Фестивалі пташенят»
Поросячі перегони на фестивалі «Страусині перегони»
У міні-зоопарку можна погодувати тварин

Що ж іще?

— Можна, наприклад, покататися на ослику. Або на двогорбому верблюді — є у нас дуже поблажливий до діток верблюд Соня. А в нинішньому році відкрили цілий садок милих тварин — контактний міні-зоопарк. Можна погладити і погодувати кізочок, сфотографуватися із поросятками... Адже не кожна дитина має вдома тваринку — кошеня, наприклад, або песика. А без них, без братів наших менших, нам ніяк не можна...

Це так, виходить, як у Київському зоопарку?

— Так, та не так. Можете не погоджуватися, але в місті — не те. Тут, на фермі, зовсім інша річ, все відбувається в природних умовах — на відкритому просторі, на природі. Тому є у нас ще одна мрія — найближчим часом створити фермерський зоопарк. Хочемо зібрати саме фермерських тварин з усього світу, різних порід і видів. Починаючи, скажімо, зі звичайної курочки-несушки. А наші гості нехай спостерігають за створенням такого «господарства» і порівнюють: яка і звідки тваринка додалася, чим вона цікава і корисна.

І як успіхи?

— Нам іноді телефонують: мовляв, візьміть лисицю. Або: заберіть у нас крокодила... Але в нашому фермерському господарстві-зоопарку вони не «пропишуться». Тому — все самі, поступово, але ретельно. Величезну увагу приділяємо, наприклад, коровам.

Коровам?! Чим же вони так дивні?

— Так, звичайнісіньким коровам. Вони цікаві самі по собі, хоча тварини ці відомі людям здавна і досить добре. Проте ми, грішні, напевно, забули вже справжній смак натуральних продуктів, які здатна подарувати людині корова. Ми якось все більше до штучного, напівфабрикатів, законсервованого звикли — «магазинного», одним словом. Але ж добре всім відомо: що в корови на язиці, те і в молоці. Для цього корова повинна бути вільним птахом.

Цікаво у вас виходить: корова — птах...

— А то! Але так і має бути насправді. Так воно було з покон віків: корова привільно розгулювала соковитими пасовиськами і годувала людину, кажучи сучасною мовою, екологічно чистим, здоровим і поживним молоком. Усе це у нас є: і соковиті луки далеко від галасливих доріг, і чисте повітря.

Ви хочете повернути традиції?

— Для такої мети сил замало — стадо нашої ферми складається лише з дев'яти корів. У них є турботлива хазяєчка і неліниві пастухи. А всі разом ми хочемо показати своїм гостям, що таке справжнє молоко, як робляться натуральні вершки, сметана, масло, сир. Зрештою — дати людям можливість хоча б відчути смак справжнього цілющого молока, молочних продуктів і порівняти це з тим, що ми споживаємо насправді.

А як же страуси? Ви про них зовсім забули...

— Аж ніяк. Вони були і залишаються головними героями і головною визначною пам'яткою ферми. Кожна наша екскурсія починається зі страусиного яйця. Точно так же кожен туристичний рік, вважайте, починається з народження страусиного курчати.

Бачили б ви, з яким інтересом діти розглядають найбільше у світі яйце найбільшого на Землі птаха! Нагадаю, до речі, для допитливих: яйце страуса важить до 2 кілограмів — за обсягом це дорівнює, приблизно, 25-36 курячим яйцям, його діаметр сягає 20 сантиметрів. А шкаралупа дуже товста, якщо її розбити, то здасться, ніби перед вами черепки посуду. Хоча сама по собі вона дуже міцна і схожа зовні на фарфор. Її розписують, з неї роблять мініатюрні вази, шкатулки та інші сувеніри. З середніх віків шкаралупа яєць страусів інкрустована дорогоцінними металами, використовувалась для виготовлення церемоніальних та екстравагантних келихів. А бушмени в стародавній Африці взагалі просто використовували порожні яйця цього птаха для зберігання і перевезення води.

Цікаво, яке застосування їм знайшли ви?

— Гості беруть їх на пам'ять про відвідини нашої незвичайної ферми. Але найчастіше їх забавляє розпис на страусиних яйцях у майстер-класах народної творчості. До речі, повчитися у нас можна не тільки такого мистецтва, але і гончарного ремесла, і шкіряної справи...

Доводилося якось чути, що в одного з народів давнини, знак, який зображає перо страуса, був символом справедливості. Пояснюється це тим, що у всіх інших птахів тип опахала пера праворуч і ліворуч від стрижня має не однакову ширину. Лише у страуса стрижень ділить пір'їну на рівні половинки...

— Напевно, тому римським офіцерам дозволялося в минулі часи прикрашати свої шоломи пір'ям страусів у визнання особливої відваги і честі. Ці пір'я вважається також найпочеснішим трофеєм і для учасників страусиних перегонів на нашій фермі.

Ферма організовує страусині перегони?

— Протягом останніх 20 років і до недавнього часу такі змагання проводилися лише у США. У минулому році вирішили спробувати і ми. Вперше в Україну. Було багато глядачів з усіх куточків країни. Змагалися наші жокеї. Для початку, завдання полягало не в тому, хто швидше, а хто довше протримається на страусах. Вийшло здорово.

Сергію, а самі ви пробували їздити верхи на страусі?

— Перший раз це сталося в Іспанії незадовго до наших перегонів. Власне, тому й відбулися змагання на Ясногородській фермі, що задоволення від мого сидіння на «іспанському» страусі перевершило всі очікування.

Зовсім по-дитячому наївне запитання: чи не страшно було?

— При щоденному контакті з людьми страуси звикають до своїх господарів, стають повністю піддатливими і ручними. Вони добре прижилися в наших кліматичних умовах, легко переносять зиму. До того ж птах неагресивний, легко керований і швидко адаптується до нового місця і до конкретної людини.

З цієї, зокрема, причини страус викликає до себе дедалі більший інтерес, страусівництво набуває все більшої популярності, виникають фермерські господарства, що спеціалізуються на розведенні цього екзотичного птаха. До того ж, не треба забувати, що страус — це не тільки екзотика і розвага, а й відмінне дієтичне м'ясо, а шкіра птаха відома своєю міцністю і еластичністю, вироби з неї відносять до предметів преміум-класу. Природно, що і на своїй фермі в Ясногородці ми відкрили невеликий ресторанчик і кафе: гості можуть спробувати страуса на смак. Готуємо й екзотичну страусину яєчню на величезній сковороді.

Втім, не тільки це. Тут така от ідея: маємо на фермі свої городи, самі вирощуємо екологічно чисті овочі. Плюс натуральні молокопродукти, про які розповідав спочатку. Ну, і, звичайно, дієтичне м'ясо страуса, що саме по собі унікальне ... Все це поступово збираємо в єдиний еко-комплекс — комплекс екологічно здорової їжі.

Іншими словами, у вас не просто ферма...

— ...а якесь місце, де будь-яка сім'я може в повному складі та з великою користю провести цілий день на свіжому повітрі. Щось побачити і спробувати з кимось поспілкуватися, просто порадіти хорошому дню на природі.

Між іншим, ця ідея нещодавно набула більш конкретних обрисів і вже отримала велику підтримку киян, та й не тільки їх. Тому зараз ми вже стоїмо на порозі чергової великої осінньої події — родинного фестивалю.

Це, мабуть, коли на вашій фермі ще раз «курчат по осені рахують»? Щось схоже на травневий фестиваль?

— З тою, лише, різницею, що замість травневих курчат на цей раз буде вересневий виноград. На фермі настає час, мабуть, найвеличнішої події року.

Це вже традиція: збираються сім'ї, кожна з них за власним рецептом готує вино з винограду нового врожаю. Уявіть: гори винограду, бочки, тази, шашлик, музика, сміх, змагання... Люди топчуться у виноградному соку... Потім його фасують по пляшках, підписують: «Для кума», «До дня народження сина»... Потім все це кладеться до сховища на 45 днів, а сім'ї-команди роз'їжджаються по домівках. Час технологічного бродіння вина минає швидко, і ми сигналимо про повторний збір сімей-виноробів. Настає найцікавіший момент фестивалю: колективна дегустація та церемонія нагородження переможців, а також, природно, загальне спілкування-веселощі в мальовничих місцях ферми.

Сергію, хто все це придумав?

— Саме таку, доступну для всіх, ферму придумав я зі своїм напарником, коли кілька років тому ми з ним підшуковували в тутешніх місцях звичайне фермерське господарство. Але просто бути фермерами навіть не мали наміру. Адже обидва ми — колишні КВНщики. Всі ідеї звідти...

 

Медіа-центр «Першого екскурсійного бюро»

Серпень 2011

 

Генеральний директор Ясногородської страусиної ферми
Сергій РАДЧЕНКО:

☎ +38 (099) 55-00-000, +38 (096) 94-00-000

Тур до страусиної ферми: Через Білогородку до чорного африканського страуса


 – 

   дорослих  –     дітей

Дякуємо за Ваше замовлення!

Скоро з Вами зв'яжеться менеджер.


Стародавні фортеці навколо Києва Стародавні фортеці навколо Києва

Переяслав-Хмельницький — музейне царство Переяслав-Хмельницький — музейне царство

Тур до Качанівки: шедеври паркового мистецтва Тур до Качанівки: шедеври паркового мистецтва

Трипілля: до цивілізації древньої Аратти Трипілля: до цивілізації древньої Аратти

Радомишль (замок Радомисль)-Коростень Радомишль (замок Радомисль)-Коростень

Тур выходного дня «Тур в замок Радомысль» Продолжительность тура 1 день Язык – русский, украинский   Тур выходного дня «Тур в замок Радомысль» Продолжительность тура 1 день Язык – русский, украинский

Біла Церква та Пархомівка: парк «Олександрія» та храм Реріха Біла Церква та Пархомівка: парк «Олександрія» та храм Реріха

Тур до Умані: міфи й легенди Софіївки Тур до Умані: міфи й легенди Софіївки

Моринці, Шевченково, Будище: до Шевченківських святинь на Черкащині Моринці, Шевченково, Будище: до Шевченківських святинь на Черкащині

«Замки Черкащини» «Замки Черкащини»

Тур до Чернігова Тур до Чернігова

Тур до Батурина: козацька слава Тур до Батурина: козацька слава

Тур Чигирин-Суботів-Холодний Яр Тур Чигирин-Суботів-Холодний Яр

Tур до Чорнобиля, Припяті. Tур до Чорнобиля, Припяті.

Тур до страусиної ферми: Через Білогородку до чорного африканського страуса Тур до страусиної ферми: Через Білогородку до чорного африканського страуса

Тур в Почаївську Лавру Тур в Почаївську Лавру

Тур до Березової Рудки: візит до графів і піраміди Тур до Березової Рудки: візит до графів і піраміди

Бананова оранжерея: Тропічний рай Бананова оранжерея: Тропічний рай

Тур до Житомиру Тур до Житомиру

Тур до Богуслава Тур до Богуслава

Нові Петрівці: музей битви за Київ Нові Петрівці: музей битви за Київ

Політ на повітряній кулі: тяжіння п\'ятого океану Політ на повітряній кулі: тяжіння п\'ятого океану

Катання на конях Катання на конях

Тур в Святогірську Лавру: тур до донецької святині Тур в Святогірську Лавру: тур до донецької святині

Тур в Кам’янець-Подільський-Бакота-Кривче-Хотин Тур в Кам’янець-Подільський-Бакота-Кривче-Хотин

Тур до Полтави: полтавська сюїта Тур до Полтави: полтавська сюїта

Дорогами Сіверської землі: Новгород-Сіверський, Глухів, Путивль, Батурин Дорогами Сіверської землі: Новгород-Сіверський, Глухів, Путивль, Батурин

Тур до Волині: Місто дев'яти віків - Остріг. Тур до Волині: Місто дев'яти віків - Остріг.

Тур КИЇВ-ОДЕСА Тур КИЇВ-ОДЕСА

7-дневный тур  7-дневный тур "Сокровища Западной Украины"

Тур КИЇВ-ЛЬВІВ Тур КИЇВ-ЛЬВІВ