Адреса: 04071 Україна, Київ, Поділ, вул. Щекавицька, 30/39, оф. 4 E-mail: info@primetour.uaТел. +38 (044) 207-12-55Ліцензія туроператора АГ №580812Карта сайту

Садиба Лопухіних 18 ст. на р. Рось в Корсунь - Шевченківському. Черкаська область.
 
+38 (044) 207-12-55
+38 (096) 940-00-00
+38 (099) 550-00-00

Мы поддерживаем
реформы в Украине
и работаем
исключительно через
расчетный счет!
Садиба Лопухіних 18 ст. на р. Рось в Корсунь - Шевченківському. Черкаська область.
Середа, 19 Січня 2022

Меню

Тури вихідного дня > Тур КИЇВ-ЛЬВІВ

 
     

 Фото 1. Площа Ринок, Львів.

 Фото 2. Домініканський собор, Львів.

Фото 3. Домініканський собор, інтерьєр, Львів.

Львів - одне з найкрасивіших міст не тільки України, а й усієї Європи. Краса міста не залишить байдужим нікого. Відомий Львівський Оперний театр, Домініканський собор, міська Ратуша на площі Ринок, Порохова вежа, Личаківський цвинтар, і це тільки маленька частина того, що Ви зможете побачити, приїхавши до Львова.

Тривалість туру: Київ – 2 дні, Львів – 2 дні. 

                                                      П Р О Г Р А М А   Т У Р У

 

 

 1 день (Київ) 

 

Прибуття туристів до Києва. Зустріч на вокзалі.

 

Обзорна екскурсія по Києву (2,5 години) 

Ми ознайомимо наших гостей з визначними пам'ятками десяти століть. Нас чекають Володимирський собор з розписами В. Васнецова, М. Нестерова і М. Врубеля, Київський Університет і Опера. Ми побуваємо біля найдавнішої оборонної споруди Київської Русі - Золотих воріт, і дізнаємося, де ховається «кіт щастя». Потім ми помилуємося найстарішим храмом давньоруського періоду - Святою Софією, після чого ми підем до гори, на якій зародився Київ - Старокиївського городища. Поруч - витончений силует Андріївської церкви - один з найбільш відомих символів міста. Далі наша подорож проляже до Михайлівського монастиря й однойменної площі. Звідси ми спустимося на головну вулицю України - Хрещатик, і незабаром опинимося на Майдані Незалежності. І знову вгору - туди, де поруч з Президентської адміністрацією стоїть фантастичний «Будинок з химерами», а з будівлі Національного банку на нас дивляться ... дракони. Ми побуваємо в районі урядових установ - Кабінету Міністрів, Верховної Ради, Маріїнського палацу та однойменного парку перед ним.  

 

Трансфер в готель. Обід. 

 

Пішохідна прогулянка по Верхньому місту (2,5 години)

А тепер - «пізнаємо» Город ногами. Нас чекає детальна прогулянка по сакрального центру Києва. Ми відвідаємо Софійський собор і дізнаємося про його унікальні мозаїки, що не мають аналогів у Європі. Побачимо Богоматір Оранту і саркофаг Ярослава Мудрого. Пройдемо по «дорозі предків» до Михайлівського монастиря. Потім нас чекає прогулянка до пам'ятника Хрестителю Русі - князю Володимиру. Ми пройдемо в колишній Купецький сад і оглянемо панораму, що відкривається від Арки Дружби Народів. Побачимо Київську Філармонію, Ляльковий театр, водонапірну башту з цікавим музеєм води, парламентську бібліотеку та Національний музей українського мистецтва. І знову опинимося в самому центрі міста - на Хрещатику. Незабутні панорами відкриваються з дніпровських пагорбів!

 

Вільний час в місті. Вільна вечеря туристів.

 

 

2 день (Київ)

 

 Сніданок. Виселення з готелю.

 

 екскурсія до Києво-Печерської лаври (3 години)

Нас чекає прогулянка по найстарішому і найславетнішому монастирю Східної Європи. Верхня та Нижня Лаври - величезний комплекс, розташований на декількох пагорбах. Звичайно, нас чекає спуск в священні київські печери (потрібно пам'ятати про форму одягу!). Потім ми познайомимо Вас з Музеєм історичних коштовностей України - він же «Музей скіфського золота»: саме тут представлені найцінніші експонати з поховань стародавнього народу, в т.ч. відома «Золота пектораль»: її знахідка порівнюється з виявленням поховання Тутанхамона! Також у музеї є вироби майстрів Середньовіччя, кожний з яких входить до скарбниці світової ювелірної справи.

 

Обід. 

 

 Пішохідна екскурсія київським Подолом (2,5 години)

Якщо ви не були на Подолі - ви не бачили всього Києва! Цей район був центром середньовічного Києва, коли життя у Верхньому місті було перервано монгольською навалою. Ми побачимо: фонтан «Самсон», давні храми та монастирі, комплекс будівель Києво-Могилянської академії, побуваємо на Поштовій площі, де стоїть церква, свята для українців - у ній перед відправкою до Канева покоїлося тіло Тараса Шевченка. Нас чекає розповідь про барвисте, смішне і гучне життя Подолу, де до сьогодення відчувається аура старого Києва, де збереглися двори і будинки, які пам'ятають три останні століття.

 

Вільний час. Ми рекомендуємо прогулянку Андріївським узвозом - київським Монмартром, з його цікавої архітектури будинками, незліченними сувенірними крамницями, кафе, театрами, галереями. Ви можете відвідати музей Михайла Булгакова, що знаходиться на цій «найбільш київської» вулиці. Біля музею - пам'ятник письменнику.

 

 Самостійний трансфер на вокзал. Від'їзд потягом на Львів.

 

 3 день (Львів)

 

 Прибуття до Львову. Трансфер до готелю. Сніданок.

 

 Пішохідна екскурсія по середньовічному центру міста (3 години)

Львів - це казка про класичне європейське середньовіччя: вузькі вулички, монастирі, костели, вежі, підземелля ... І ще одна казка - про Львів австрійський і польський, про елегантну столицю кав'ярень, про місто, де сформувалася неповторна культура - синтез української, польської, німецької та єврейської. Ансамбль міського центру внесений до списку ЮНЕСКО.

Серце міста - площа Ринок: ратуша в оточенні кам'яних будинків - «кам'яниць», кожен з яких - пам'ятник історії і архітектури. Ми піднімемося на ратушу і помилуємося панорамою дзвіниць і куполів, відчуємо себе мандрівниками Середніх століть - адже вони бачили те ж саме: Латинський кафедральний костел, Успенську православну церкву, Вірменський собор, Домініканський і Бернардинський монастирі. Ми також зайдемо в старий єврейський квартал, побуваємо в Королівському арсеналі з унікальною колекцією зброї, та у знаменитій музейній аптеці. 

 

Обід. 

 

Пішохідна прогулянка по «Місту Франца-Йосипа» (4 години)

XIX-й і початок XX-го століть, часи правління австрійського імператора Франца-Йосипа, змінили обличчя Львова - центр перемістився в район сучасного проспекту Свободи. Ми прогуляємося від Оперного театру по елегантним кварталам тих часів. Велич і розкіш старих пам'ятників, монументальні споруди часів розквіту Львова - університет, політехнічний інститут, «Оссоленіум», головпоштамт, палац Потоцьких з картинною галереєю, площа Міцкевича з пам'ятником великому польському поету. Пройдемось по проспекту Шевченка - повз химерні будівлі колишніх готелів і банків, навчальних закладів і прибуткових будинків, кожен з яких вражає багатством архітектурних деталей.

 

Вільний час. Рекомендуємо екскурсію «Підземний Львів» (2 години). Підземелля середньовічного міста - що може бути більш містичним, таємничим й привабливим? Увесь «набір» міських таємниць - лабораторія алхіміка, привид Чорного ченця, дивний саркофаг, з якого явно вибиралися зсередини (!), військові підкопи, полишені каплиці і таємничі ходи «в нікуди» - все це на екскурсії, яка охоплює підземелля костелу єзуїтів, аптеки «Під Чорним орлом» і Бернардинського монастиря.

 

4 день (Львів) 

 

Сніданок. Виселення з готелю.

 

Екскурсія на Личаківський некрополь (3 години)

Це 40-гектарне кладовище - одне з найстаріших в Європі. Галерея художньо виконаних монументів розповідає про історію Львова та його жителів. Тут лежить весь Львів: понад 300 років на кладовищі знаходили заспокоєння письменники і композитори, священики та лікарі, юристи і ченці, військові та архітектори, вчені та художники: Іван Франко, оперна діва Соломія Крушельницька, композитори Людкевич і Кос-Анатольський, великий математик Банах, письменники і просвітники Вагилевич, Шашкевич, Барвінський. Тут похований автор «Червоної Рути» Володимир Івасюк - і ми зможемо віддати данину пам'яті геніальному синові українського народу. Окрему ділянку Личакова займає відтворений меморіал «Орлят» - поляків, які загинули під час повстання 1918 року. Поряд зводиться меморіальний комплекс у пам'ять про діячів Західноукраїнської народної республіки (ЗУНР, 1918-20 рр.), Січових стрільців та воїнів УПА.

 

Повернення в місто. Обід.

 

Дегустаційний маршрут «Світ львівської кави» (4 години)

Ну, а тепер - поєднуємо приємне з корисним! Львів'яни пишаються своїм мистецтвом приготування кави - і нам час познайомитися з цим мистецтвом ближче. Заодно Ви дізнаєтеся, де знаходяться найвідоміші та оригінальні львівські кав'ярні. Найстаріша в Україні «Синя Пляшка» існує з XIV століття! У «Золотому дукаті» живе власний привид. У «Дзизі» сходи впирається в небо і панує дух творчих виставок, а в «Віденській Каві» вас чекає бравий Швейк ... Втім, у Львові кожна кав'ярня гідна окремої розповіді. Вас чекає безліч сюрпризів, але один секрет ми можемо розкрити вам відразу: ви отримаєте задоволення від цієї прогулянки!

 

або Дегустаційний маршрут «Світ львівського пива» (4 години)

Перша згадка про львівське пиво датується 1384 роком. Ми запрошуємо Вас в музей і дегустаційний підвал місцевого пивзаводу. 600 квадратних метрів, присвячених пиву! Традиції приготування напою, ексклюзивна колекція пивної тари (бочки, чашки, пляшки), старовинна реклама пива, колекція пивних етикеток, рецепти давніх пивоварів - всього понад 300 експонатів. Ну і звичайно - дегустація!

   
  Вечеря. Трансфер на вокзал.
  • Вартість туру уточнюйте у менеджерів "Першого екскурсійного бюро".
  • Вы можете замовити частину туру - наприклад, тільки програму по Львову.
  • Мы с радістю дамо відповідь на всі Ваші запитання!

 

 

 Фото 4. Собор Преображения, Львів.

 Фото 5. Собор Преображения, інтерьєр, Львів

Фото 6. Площа Ринок, Львів

                                             

☎ +38 (099) 55-00-000, +38 (096) 94-00-000

Тур КИЇВ-ЛЬВІВ


 – 

   дорослих  –     дітей

Дякуємо за Ваше замовлення!

Скоро з Вами зв'яжеться менеджер.


Стародавні фортеці навколо Києва Стародавні фортеці навколо Києва

Переяслав-Хмельницький — музейне царство Переяслав-Хмельницький — музейне царство

Тур до Качанівки: шедеври паркового мистецтва Тур до Качанівки: шедеври паркового мистецтва

Трипілля: до цивілізації древньої Аратти Трипілля: до цивілізації древньої Аратти

Радомишль (замок Радомисль)-Коростень Радомишль (замок Радомисль)-Коростень

Тур выходного дня «Тур в замок Радомысль» Продолжительность тура 1 день Язык – русский, украинский   Тур выходного дня «Тур в замок Радомысль» Продолжительность тура 1 день Язык – русский, украинский

Біла Церква та Пархомівка: парк «Олександрія» та храм Реріха Біла Церква та Пархомівка: парк «Олександрія» та храм Реріха

Тур до Умані: міфи й легенди Софіївки Тур до Умані: міфи й легенди Софіївки

Моринці, Шевченково, Будище: до Шевченківських святинь на Черкащині Моринці, Шевченково, Будище: до Шевченківських святинь на Черкащині

«Замки Черкащини» «Замки Черкащини»

Тур до Чернігова Тур до Чернігова

Тур до Батурина: козацька слава Тур до Батурина: козацька слава

Тур Чигирин-Суботів-Холодний Яр Тур Чигирин-Суботів-Холодний Яр

Tур до Чорнобиля, Припяті. Tур до Чорнобиля, Припяті.

Тур до страусиної ферми: Через Білогородку до чорного африканського страуса Тур до страусиної ферми: Через Білогородку до чорного африканського страуса

Тур в Почаївську Лавру Тур в Почаївську Лавру

Тур до Березової Рудки: візит до графів і піраміди Тур до Березової Рудки: візит до графів і піраміди

Бананова оранжерея: Тропічний рай Бананова оранжерея: Тропічний рай

Тур до Житомиру Тур до Житомиру

Тур до Богуслава Тур до Богуслава

Нові Петрівці: музей битви за Київ Нові Петрівці: музей битви за Київ

Політ на повітряній кулі: тяжіння п\'ятого океану Політ на повітряній кулі: тяжіння п\'ятого океану

Катання на конях Катання на конях

Тур в Святогірську Лавру: тур до донецької святині Тур в Святогірську Лавру: тур до донецької святині

Тур в Кам’янець-Подільський-Бакота-Кривче-Хотин Тур в Кам’янець-Подільський-Бакота-Кривче-Хотин

Тур до Полтави: полтавська сюїта Тур до Полтави: полтавська сюїта

Дорогами Сіверської землі: Новгород-Сіверський, Глухів, Путивль, Батурин Дорогами Сіверської землі: Новгород-Сіверський, Глухів, Путивль, Батурин

Тур до Волині: Місто дев'яти віків - Остріг. Тур до Волині: Місто дев'яти віків - Остріг.

Тур КИЇВ-ОДЕСА Тур КИЇВ-ОДЕСА

7-дневный тур  7-дневный тур "Сокровища Западной Украины"

Тур КИЇВ-ЛЬВІВ Тур КИЇВ-ЛЬВІВ