Адреса: 04071 Україна, Київ, Поділ, вул. Щекавицька, 30/39, оф. 4 E-mail: info@primetour.uaТел. +38 (044) 207-12-55Ліцензія туроператора АГ №580812Карта сайту

Львів, панорама старого міста.
 
+38 (044) 207-12-55
+38 (096) 940-00-00
+38 (099) 550-00-00

Мы поддерживаем
реформы в Украине
и работаем
исключительно через
расчетный счет!
Львів, панорама старого міста.
Четверг, 20 Січня 2022

Меню

Тури вихідного дня > Тур КИЇВ-ОДЕСА

     

Фото1. Воронцовський маяк та пам'ятник дружині моряка на морвокзалі, Одеса

 Фото2. Панорама Одеси. Вид на Потьомкінські сходи та Приморський бульвар.

Фото3. Оперний театр, Одеса

 

 

                                                            П Р О Г Р А М А   Т У Р У

 

 

 

 

1 день (Київ) 

 

Прибуття туристів до Києва. Зустріч на залізничному або автовокзалі.

 

Автобусна екскурсія по Києву (3 години)  

У ході оглядової екскурсії по Києву ми познайомимося з головними визначними пам'ятками минулих сторіч. Перед нами постануть Володимирський собор - храм, над розписами якого трудилися великі живописці В. Васнєцов, М. Нестеров і Врубель, Оперний театр, де в 1911 році змінилася історія Російської імперії. Пам'ятники Давньої Русі - Золоті ворота, Софійський собор - розкажуть про розквіт міста як столиці найбільшої європейської держави Х-ХІ століть. Ми пройдемо від Софійського собору через Андріївську церкву до Михайлівського монастиря, названого на честь святого патрона Києва, дізнаємося історію Михайлівській площі і її пам'яток. Потім ми виїжджаємо на головну вулицю Києва - Хрещатик, і опиняємося на Майдані Незалежності. Оглянувши ці знаменні місця, вирушаємо в район урядових установ та елітних особняків - Печерськ. Перед нами постануть шедеври епохи модерну - Національний банк і знаменитий «Будинок з химерами», будівлі Президентської адміністрації, Кабінету Міністрів, Верховної Ради, а також Маріїнський палац - резиденція царів, генсеків і президентів. Тут же можна оглянути одну з цікавих видових панорам Дніпра. Рухаючись далі, ми опинимося в серці Печерська, побуваємо в Парку Слави, побачимо новітній монумент жертвам Голодомору, Києво-Печерську Лавру і комплекс військового меморіалу з найбільшою в Україні статуєю Батьківщини-Матері (102 м), а також пам'ятний знак засновникам Києва, що став одним із символів міста.

 

Трансфер в готель. Обід. 

 

Автобусна екскурсія в Києво-Печерську лавру (3 години)  

Тепер нас чекає прогулянка по найстарішому і найславетнішому монастирю Східної Європи. Верхня та Нижня Лаври - величезний комплекс, розташований на декількох пагорбах. Звичайно, нас чекає спуск в священні київські печери (потрібно пам'ятати про форму одягу!). Потім ми відкриємо для вас Музей історичних коштовностей України - він же «Музей скіфського золота», оскільки саме тут представлені найцінніші експонати з поховань стародавнього народу, в т.ч. відома «Золота пектораль», знахідка якої порівнюється з виявленням поховання Тутанхамона! Також у музеї є вироби майстрів Середньвіччя, кожний з яких входить до скарбниці світової ювелірної справи.

 

Вільний час в місті, вечеря. 

 

 

2 день (Київ) 

 

 

Сніданок. Виселення з готелю.

 

 

Екскурсія до музею народної архітектури та побуту «Пирогово» (4 години)

 

Вас чекає найбільший відкритий музей у Східній Європі! Майже 150 га, на яких буквально оживає класична Україна, її фольклор, її побут, її повітря та дух. Музей розповідає про народну архітектуру і побут усіх районів країни. Майже півтисячоліття відокремлюють найстарішу українську хату 1587 року, представлену в експозиції, від реконструкції радянського села 1970-х років. Нас чекає не просто екскурсія, а занурення в живий світ народних промислів та театралізованих дійств, які становлять невід'ємну частину унікального музею. Музейну експозицію доповнюють колекції народного одягу усіх регіонів України, предметів побуту та ікон.

 

Обід. 

  Пішохідна екскурсія київським Подолом (2,5 години)  

Якщо ви не були на Подолі - ви не бачили всього Києва! Цей район був центром середньовічного Києва, коли життя у Верхньому місті було перервано монгольською навалою. Ми побачимо: фонтан «Самсон», древні храми та монастирі, комплекс будівель Києво-Могилянської академії, побуваємо на Поштовій площі, де стоїть церква, свята для українців - у ній перед відправкою до Канева покоїлося тіло Тараса Шевченка. Нас чекає розповідь про барвисте, смішне і гучне життя Подолу, де до цих пір відчувається аура старого Києва, де збереглися двори і будинки, які пам'ятають три останніх століть.

 

Вільний час. Ми рекомендуємо прогулянку по Андріївському узвозу - київським Монмартром, з його цікавою архітектури будинками, незліченними сувенірними крамницями, кафе, театрами, галереями. Ви можете відвідати музей Михайла Булгакова, що знаходиться на цій «найбільш київської» вулиці. Біля музею - пам'ятник письменнику.

 

Трансфер на вокзал. Від'їзд потягом на Одесу.

 

 

3 день (Одеса)

 

Прибуття до Одеси. Трансфер до готелю. Сніданок. 

 

Пішохідна прогулянка по центру Одеси (3 години)

Вітаємо вас у південній столиці України! Ми починаємо знайомство з містом від Театральної площі, яку прикрашає дивний Оперний театр, що входить до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Краса і гордість Одеси в цьому місці тільки починаються! Далі на нас чекають скверик Пале-Рояль (адже ви - в українському Парижі!), Думська площа з будівлями Морського і Археологічного музеїв і звичайно, знаменитий Приморський бульвар. Найвища набережна України - в Одесі! Про те, що на цьому плато селилися ще стародавні греки, ви переконаєтеся біля розкопок античних руїн, знайдених в центрі бульвару зовсім недавно - в 2007 році. Вас привітає Дюк Рішельє і зачарує панорама Потьомкінських сходів. Потім ми побачимо Воронцовський палац, пройдемо Тещиним містом, який одночасно є мостом закоханих (така-от дивина!), і опинимося на розі вулиці Гоголя і бульвару Жванецького (це - не жарт!) Ми побачимо «будинок з атлантами», Шахський палац, садибу Толстих, і далі підемо до пам'ятника Катерині Другій і засновникам Одеси. Потім наш шлях лежить, звичайно ж, на Дерибасівську: сама легендарна вулиця Одеси приведе нас до Міського саду з пам'ятниками Л. Утьосову, авіатору С. Уточкіну і «12-му стільцю». Ми побачимо чудовий одеський Пасаж, і завершимо прогулянку на площі біля Кафедрального собору і пам'ятника губернатору Воронцову.

 

Обід. 

 

Автобусна екскурсія в одеські катакомби (4 години)

Сотні кілометрів підземного міста, таємничих і героїчних одеських підземель. В історії катакомб, як і всього міста, сплелися реальність, легенди та чутки. Тут протягом існування міста ховалися партизани, грабіжники, скупники краденого, революціонери, сектанти і шукачі скарбів. Тут знаходили склади зброї, кістки невідомих жертв, масонські знаки і революційні написи. Ми доторкнемось історії катакомб воєнного часу, коли під містом вільно переміщувалися партизани, перетворивши життя окупантів у «одеський жарт»: у будь-який момент вони могли сховатися після диверсії у складній системі штолень. Сцени підземного побуту тих років не залишать вас байдужими.

 

Вільний час і вечеря.

 

 

4 день (Одеса) 

 

 Сніданок. Виселення з готелю. 

 

Автобусна екскурсія в Білгород-Дністровську фортецю (4 години)

Це місто звали по-різному, але суттю завжди було слово «білий». Воно існує вже дві з половиною тисячі років - безперервно з тих пір, коли тут висадилися перші давньогрецькі колоністи. Нині тут знаходиться найбільша фортеця України, площею понад 9 га. Вона будувалася протягом чотирьох століть - молдаванами, італійцями та турками. Довжина стін величезної фортеці досягає 2,5 км, висота башт - 15 м. Місце настільки унікальне, що десятиліттями служить для кінозйомок та історичних реконструкцій стародавніх битв.

 

Повернення до Одеси. Обід.  

 

Екскурсія «Морська Одеса»: прогулянка на катері вздовж узбережжя міста (2 години)(у період навігації, з травня по жовтень).

Одеса і море - синонімічні поняття. І не пропливти вздовж узбережжя Одеської затоки неможливо! Спочатку ми побуваємо на Одеському морвокзалі і оглянемо місцеві пам'ятки - церкву Святого Миколая, монумент «дружині моряка», меморіальні дошки на честь різноманітних подій в історії флоту і порту. Потім нас чекає посадка на катер - і... види центральної частини міста, Малого і Середнього Фонтану, розповідь про ці райони міста. Насолоджуємось морським повітрям і красою панорам!

 

або Автобусна екскурсія «Приморська Одеса» (2 години) (в період з жовтня по квітень).

Одеса збігає до моря гирлами своїх прямих, в шаховому порядку розкреслених, вулиць. Монумент «потьомкінцям» і матросу Вакуленчуку, вулиця Маразліївська з її красивими будівлями в стилі модерн, пам'ятник Маразлі, міський парк, будинки, у яких народилися В. Катаєв, Є. Петров та лейтенант П. Шмідт, храм, в якому хрестили В. Катаєва та Є. Петрова, Одеський театр музичної комедії, Французький бульвар - район елітних особняків і дач кінця ХІХ-початку ХХ століття, храм Адріана і Наталії, площа 10 квітня з монументом звільнення Одеси, міський дендропарк - і все це за одну прогулянку. Гарантуємо море вражень на суші!

   Трансфер на вокзал. Від'їзд на Київ.
 

 

     

 Фото4.  вул.Ланжеронівська, Одеса

Фото5. ул. Гоголівська, Одеса

Фото6. Паром відходить на Стамбул, Одеса.

☎ +38 (099) 55-00-000, +38 (096) 94-00-000

Тур КИЇВ-ОДЕСА


 – 

   дорослих  –     дітей

Дякуємо за Ваше замовлення!

Скоро з Вами зв'яжеться менеджер.


Стародавні фортеці навколо Києва Стародавні фортеці навколо Києва

Переяслав-Хмельницький — музейне царство Переяслав-Хмельницький — музейне царство

Тур до Качанівки: шедеври паркового мистецтва Тур до Качанівки: шедеври паркового мистецтва

Трипілля: до цивілізації древньої Аратти Трипілля: до цивілізації древньої Аратти

Радомишль (замок Радомисль)-Коростень Радомишль (замок Радомисль)-Коростень

Тур выходного дня «Тур в замок Радомысль» Продолжительность тура 1 день Язык – русский, украинский   Тур выходного дня «Тур в замок Радомысль» Продолжительность тура 1 день Язык – русский, украинский

Біла Церква та Пархомівка: парк «Олександрія» та храм Реріха Біла Церква та Пархомівка: парк «Олександрія» та храм Реріха

Тур до Умані: міфи й легенди Софіївки Тур до Умані: міфи й легенди Софіївки

Моринці, Шевченково, Будище: до Шевченківських святинь на Черкащині Моринці, Шевченково, Будище: до Шевченківських святинь на Черкащині

«Замки Черкащини» «Замки Черкащини»

Тур до Чернігова Тур до Чернігова

Тур до Батурина: козацька слава Тур до Батурина: козацька слава

Тур Чигирин-Суботів-Холодний Яр Тур Чигирин-Суботів-Холодний Яр

Tур до Чорнобиля, Припяті. Tур до Чорнобиля, Припяті.

Тур до страусиної ферми: Через Білогородку до чорного африканського страуса Тур до страусиної ферми: Через Білогородку до чорного африканського страуса

Тур в Почаївську Лавру Тур в Почаївську Лавру

Тур до Березової Рудки: візит до графів і піраміди Тур до Березової Рудки: візит до графів і піраміди

Бананова оранжерея: Тропічний рай Бананова оранжерея: Тропічний рай

Тур до Житомиру Тур до Житомиру

Тур до Богуслава Тур до Богуслава

Нові Петрівці: музей битви за Київ Нові Петрівці: музей битви за Київ

Політ на повітряній кулі: тяжіння п\'ятого океану Політ на повітряній кулі: тяжіння п\'ятого океану

Катання на конях Катання на конях

Тур в Святогірську Лавру: тур до донецької святині Тур в Святогірську Лавру: тур до донецької святині

Тур в Кам’янець-Подільський-Бакота-Кривче-Хотин Тур в Кам’янець-Подільський-Бакота-Кривче-Хотин

Тур до Полтави: полтавська сюїта Тур до Полтави: полтавська сюїта

Дорогами Сіверської землі: Новгород-Сіверський, Глухів, Путивль, Батурин Дорогами Сіверської землі: Новгород-Сіверський, Глухів, Путивль, Батурин

Тур до Волині: Місто дев'яти віків - Остріг. Тур до Волині: Місто дев'яти віків - Остріг.

Тур КИЇВ-ОДЕСА Тур КИЇВ-ОДЕСА

7-дневный тур  7-дневный тур "Сокровища Западной Украины"

Тур КИЇВ-ЛЬВІВ Тур КИЇВ-ЛЬВІВ