Адреса: 04071 Україна, Київ, Поділ, вул. Щекавицька, 30/39, оф. 4 E-mail: info@primetour.uaТел. +38 (044) 207-12-55Ліцензія туроператора АГ №580812Карта сайту

Дендропарк "Олександрія", м. Біла Церква
 
+38 (044) 207-12-55
+38 (096) 940-00-00
+38 (099) 550-00-00

Мы поддерживаем
реформы в Украине
и работаем
исключительно через
расчетный счет!
Дендропарк
Середа, 19 Січня 2022

Меню

Тури вихідного дня > Тур до Волині: Місто дев'яти віків - Остріг.

 

Замок князів Острозьких, м.Остріг, Рівненська область.

 Інтерьєр замку, м.Остріг, Рівненська Область.

Троїцький монастир-фортеця ХV- ХVІІ ст, м.Межирич, Рівненська область.

Тур вихідного дня Корець - Остріг - Межиріч – Луцьк. 

 
День 1.
 
Перша зупинка на нашому шляху - Корець - родове володіння магнатів Корецьких. Тут знаходяться два цікаві об'єкти - руїни старого замку та діючий монастир. Корець вперше згадується в літописах під 1150 роком. Містом володіли польські знатні роди, головний з яких - Корецькі - згас у 1651 р. Після згасання роду Корецьких у 1651 р. місто дісталося князю Чарторийському, який на замковому пагорбі побудував палац у стилі бароко, що згорів у 1832 р. Згодом палац не відбудовувався, та його руїни досі височать над мальовничими скелями.
Головною спорудою Корця є Троїцький жіночий монастир. Він розташований на території колишнього францисканського монастиря (1620 р.). У XIX ст. католиків вигнали, а костел перебудували у візантійському стилі в Троїцьку церкву, з часом додавши до неї церкву Іоанна Предтечі (1890 р.) і дзвінницю (1905 р.). У монастирі, що не закривався в радянські часи і вважався «зразковим» жіночим монастирем в СРСР, похована Анна Ардо (в дівоцтві Оленіна), якій Пушкін присвятив відомий вірш «Я вас любил».
 
Переїзд в Остріг - колиску української національної освіти, науки і культури, родову резиденцію відомих князів Острозьких.
Екскурсія по місту: замок князів Острозьких з Богоявленською церквою (XVI ст., 1886-1891 рр.), один з найцікавіших музеїв Волині - музей Острозьких (заснований в 1916 р.), Татарська і Луцька (XVI ст.) башти (в останньої - музей історії друкарства), Нова башта (XV ст.) - єдиний в Україні зразок однобаштового замку, який зберігся до наших днів, Успенський костел (XV ст.) з каплицею ксьондза Коморніцкого (1733-1780), оборонна синагога (XVII ст .), Острозька Академія.
Остріг відноситься до числа малих міст Волині з найбільш багатою історією. Саме тут вийшли в світ знамениті видання Івана Федорова – «Азбука» і Острозька Біблія - нині головна святиня України, книга, на якій роблять присягу президенти країни.
Історія Острозької академії - історія слави української освіти. Це - перший в Україні та у Східній Європі вищий навчальний заклад. Заснована в 1576 році князем Василем-Костянтином Острозьким і княжною Гальшкою Острозькою. Серед випускників університету: гетьман Петро Сагайдачний, брати Дем'ян та Северин Наливайки, єпископи та просвітники Мелетій Смотрицький, Іов Борецький, Єлисей Плетінецкій. З 2000 р. цей навчальний заклад має статус національного університету. Територія академії обладнана за європейським зразками, що є законним приводом для гордості її керівництва, студентів та мешканців Острога.
 
За три кілометри від Острога знаходиться с. Межиріч (1386р.), де Вас вразить мальовнича панорама: на тлі земляних валів могутніми стінами і вежами здіймається Троїцький монастир-фортеця (ХV-ХVІІ ст.), де Ви зможете побачити стародавню ікону ХVІ ст. «Богоматір». Монастир, як і більшість історично значущих споруд Рівненщини, був заснований князями Острозькими. Храм справляє враження не святині, а фортеці, та так воно і є: церква є частиною оборонної системи - її оточують могутні стіни з вежами, прикрашеними ренесансним декором. Стіни незвичайного монастиря досягають в товщину 1,5 м і до 8 м у висоту. Монастир належить УПЦ МП.
 
День 2.
Переїзд до Луцька. Огляд Луцького замку (XIII-XIV ст.), собору Петра і Павла (XVII в), будинку Косачів - родового гнізда Лесі Українки і всієї її літературної сім'ї. Єзуїтський, домініканський і бернардинський монастирі, синагога (XIV-XV ст.), кірха, луцький «Будинок з химерами» (будинок художника Голованя).
Замок Любарта - найпотужніша середньовічна фортифікаційна споруда, що входить до п'ятірки найбільш відомих замків України. Свого часу влада Луцька вирішила не порушувати ансамбль центральної частини міста типовою забудовою, тому в центрі будівлі стилізовані «під старовину».
 
 
 
Організаційні питання:
  • Тривалість екскурсії - 2 дні.
  • Транспорт: комфортабельний автобус на 45 місць.
  • У вартість входять: проїзд, екскурсійне обслуговування по маршруту, групова страховка, вхідні квитки.
  • Готель для ночівлі обумовлюється окремо у кожному випадку залежно від бюджету.
  • ІНДИВІДУАЛЬНІ ЕКСКУРСІЇ - за Вашою заявою - у будь-який зручний час, на будь-якому транспорті (2,5,17,22,30,45 місць).
Острозька біблія 1581р. Дубно, замок. Дермань, монастир.
 

☎ +38 (099) 55-00-000, +38 (096) 94-00-000

Тур до Волині: Місто дев'яти віків - Остріг.


 – 

   дорослих  –     дітей

Дякуємо за Ваше замовлення!

Скоро з Вами зв'яжеться менеджер.


Стародавні фортеці навколо Києва Стародавні фортеці навколо Києва

Переяслав-Хмельницький — музейне царство Переяслав-Хмельницький — музейне царство

Тур до Качанівки: шедеври паркового мистецтва Тур до Качанівки: шедеври паркового мистецтва

Трипілля: до цивілізації древньої Аратти Трипілля: до цивілізації древньої Аратти

Радомишль (замок Радомисль)-Коростень Радомишль (замок Радомисль)-Коростень

Тур выходного дня «Тур в замок Радомысль» Продолжительность тура 1 день Язык – русский, украинский   Тур выходного дня «Тур в замок Радомысль» Продолжительность тура 1 день Язык – русский, украинский

Біла Церква та Пархомівка: парк «Олександрія» та храм Реріха Біла Церква та Пархомівка: парк «Олександрія» та храм Реріха

Тур до Умані: міфи й легенди Софіївки Тур до Умані: міфи й легенди Софіївки

Моринці, Шевченково, Будище: до Шевченківських святинь на Черкащині Моринці, Шевченково, Будище: до Шевченківських святинь на Черкащині

«Замки Черкащини» «Замки Черкащини»

Тур до Чернігова Тур до Чернігова

Тур до Батурина: козацька слава Тур до Батурина: козацька слава

Тур Чигирин-Суботів-Холодний Яр Тур Чигирин-Суботів-Холодний Яр

Tур до Чорнобиля, Припяті. Tур до Чорнобиля, Припяті.

Тур до страусиної ферми: Через Білогородку до чорного африканського страуса Тур до страусиної ферми: Через Білогородку до чорного африканського страуса

Тур в Почаївську Лавру Тур в Почаївську Лавру

Тур до Березової Рудки: візит до графів і піраміди Тур до Березової Рудки: візит до графів і піраміди

Бананова оранжерея: Тропічний рай Бананова оранжерея: Тропічний рай

Тур до Житомиру Тур до Житомиру

Тур до Богуслава Тур до Богуслава

Нові Петрівці: музей битви за Київ Нові Петрівці: музей битви за Київ

Політ на повітряній кулі: тяжіння п\'ятого океану Політ на повітряній кулі: тяжіння п\'ятого океану

Катання на конях Катання на конях

Тур в Святогірську Лавру: тур до донецької святині Тур в Святогірську Лавру: тур до донецької святині

Тур в Кам’янець-Подільський-Бакота-Кривче-Хотин Тур в Кам’янець-Подільський-Бакота-Кривче-Хотин

Тур до Полтави: полтавська сюїта Тур до Полтави: полтавська сюїта

Дорогами Сіверської землі: Новгород-Сіверський, Глухів, Путивль, Батурин Дорогами Сіверської землі: Новгород-Сіверський, Глухів, Путивль, Батурин

Тур до Волині: Місто дев'яти віків - Остріг. Тур до Волині: Місто дев'яти віків - Остріг.

Тур КИЇВ-ОДЕСА Тур КИЇВ-ОДЕСА

7-дневный тур  7-дневный тур "Сокровища Западной Украины"

Тур КИЇВ-ЛЬВІВ Тур КИЇВ-ЛЬВІВ